Drake Hellstorm DpyVgeN
Drake Hellstorm FhMiHSP


 

Drake Hellstorm

Drake Hellstorm
Drake Hellstorm
Drake Hellstorm Wto 28 Maj 2019, 00:36

Lilly Griffin

Znają się z lat niewinnych, bo dorastali razem. Jak to malce często się denerwowali (najczęściej to on ją) ale jakoś tam udało im się dogadać. Ciągał ją za włosy, zabierał grabki i łopatki w piaskownicy. Musieli się jednak rozejść, gdyż on trafił do obozu, ona do NoGods i kontakt się urwał. Dopiero po latach się odnowił, gdy ona miała go zabić podczas jednej z misji. Przyjął wtedy na siebie atak, który był w nią wymierzony i zaprowadził do obozu. Tam wstawił się za Lilly i obiecał, że pomoże jej wejść w społeczność. Ich przyjaźń trwa do dziś i są bardzo blisko siebie, co nawet on dostrzega. Płaczący gif, bo laska na wyglądzie Lilly nie ma żadnych gifów w necie (XD).


Anya Aleksandrovna

Ogień próbuje się zwalczyć ogniem. Tak wygląda cała ich relacja - przez pierwsze kilka miesięcy znajomości tłukli się na potęgę, nie znając nawet swoich imion. Nie chodziło przecież o to, jak się nazywają, tylko jak mocno potrafią sobie przypierdolić. W końcu po jakimś czasie postanowili się poznać i oczywiście umówili się na trening, bo jakżeby inaczej? Można więc powiedzieć, że oni się tylko umieją napierniczać. Jest jednak mały szkopuł. Drake leci czy raczej leciał na nią, póki żyła he he.


Scarlett Thorburn

Traktował ją jak swojego wafla, ta spełniała wszystkie jego zachcianki i tym samym nauczył ją jakoś życia w obozie. Poza tym, Scarlett miała z nim swój pierwszy raz i zdarzyło się im klika razy wylądować w łóżku jeszcze później. Mówiono nawet, że byli w związku, ale trwało to krócej niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Po tym mieli okres ignorancji, a później znowu zaczęli ze sobą gadać. Teraz jednak są już na stopie przyjacielskiej, choć Drake przyjaźń traktuje pobieżnie. Jak to on - ma wyjebane.


Zapraszam


Ostatnio zmieniony przez Drake Hellstorm dnia Wto 16 Lip 2019, 14:33, w całości zmieniany 3 razy
Aiden DuVine
Aiden DuVine
Re: Drake Hellstorm Wto 28 Maj 2019, 00:46

Wbijam po relki dla chłopaków!


Give me water I’m a swimmer
Give me fire I’m a fighter
Give me love I’m your lover


JEŚLI KTOKOLWIEK MA JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI CO DO TEGO CZY SAVIO JEST WOLNY:
Drake Hellstorm HyJ2eqJ
Drake Hellstorm
Drake Hellstorm
Re: Drake Hellstorm Wto 28 Maj 2019, 00:56

Wpadłeś to myśl. Ja jestem dzieckiem Hadesa i pozwalam ci pomyśleć o relkach za mnie 8)
Gość
Gość
avatar
Re: Drake Hellstorm Wto 16 Lip 2019, 01:31

*przyszła, bo w sumie tak. Prosi oczkami zbitego pieska o wpisanie jej do relacji*
Drake Hellstorm
Drake Hellstorm
Re: Drake Hellstorm Wto 16 Lip 2019, 14:35

Wpisałem cię, ale gifa podrzuć, bo bieda w necie.
Joseph Helland
Joseph Helland
Re: Drake Hellstorm Wto 23 Lip 2019, 09:13

HEDOTNISTO albo Hadenisto? Nie ważne. Chce relkę i nawet mam pomysł. Zobacz jak się postarałam.

Drake Hellstorm BcuKmV9

1. Są w podobnym wieku. Joe jest rok młodszy. Pomyślałam, że może wspólne treningi? Ogólnie na początku by się nienawidzili, ale z czasem zaczęliby się tolerować. Byłaby to taka mieszanka wybuchowa. Jak zaczynają trenować to nawet robaki się chowają, czy coś w tym guście.

P.S. Joe potrafi gotować 8)

P.S.2. Dałam punkt jeden bo ładnie wygląda.


Drake Hellstorm CkMJF8PDrake Hellstorm D1ekHoQDrake Hellstorm LttJK0v
RELACJEDZIENNIKEKWIPUNEKTATA
Sponsored content
Re: Drake Hellstorm

Drake Hellstorm
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Drake Hellstorm
» Drake Hellstorm
» Drake Hellstorm
» Drake Hellstorm
» Drake Hellstorm



Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOP :: Archiwum :: Pozostałe-
Skocz do: