Olov Eriksson DpyVgeN
Olov Eriksson FhMiHSP


 

Olov Eriksson

Olov Eriksson
Olov Eriksson
Olov Eriksson Sro 12 Cze 2019, 02:13

Powitać wszystkich którzy przybyli. Napoić, utuczyć i zjeść.

Kochani Olov w obozie już jakiś czas jest, więc zapewne wiele z osób, jak nie wszystkich się kojrzay. Takie podstawowe podstawy, przynajmniej ja to tak widzę. Jeśli chodzi o ściślejsze relację oczywiście z miłą chęcią, wręcz zapraszam i będę niedługo rzucał pewnie do każdego jakieś zaczepki. O jakieś polowanie, libacje, treningi czy inne aktywności psychoruchowe.
Ogółem wychodzę z założeniem, że misiak jest przyjaźnie nastawiony do wielu. Oczywiście mogą trafić się wyjątki co też będzie ciekawe. Optymista, oparcie i pomocny wuja. Taki który zajmuje się nowymi, pomaga, doradza i inne typu rzeczy? Kompan do picia, treningów, skrzydłowy czy inne wariacje. Z taki pozytywnym pierdolnięciem co jak na treningu połamie to będzie się z tego śmiać. Przynajmniej ja tak to widzę.

Ian Core alias Deviant, Big Bro


Deviant to postać która zapisała się jako jeden z pierwszych. Nikt nie spodziewał się tego co wyniknie z poznania się tej dwójki. Przez to, że Ian jest zdeczka starszy od Olov’a jakieś tam marne 7 lat, to na początku pomagał mu zaaklimatyzować się i poznać panujące reguły w obozie. Nim można było zauważyć zaprzyjaźnili się ze sobą. Znaleźli wspólny język i kontynuowali znajomość dalej, na tym jednak nie zaprzestali. W pewnym momencie kiedy Core i Eriksson zaczęli skupiać się bardziej na misjach i treningach lekko zatarła się ich przyjaźń. Dalej traktował go jako swojego przyjaciela, ale każdy miał wtedy priorytety, aż pewnego dnia wyruszyli razem na misję. Musieli wytropić bestię która była dużym zagrożeniem na południu Włoch w jednym z niewielkich miast. Początek był jak każdy inny, zobaczyli się pogadali i ruszyli robić swoje. Nic jednak nie wskazywało na to co się niedługo miało wydarzyć. Olov przegiął pałę i nie poczuł odpowiedniego dystansu co miało skończyć się dla niego tragicznie. Lecz, zabójcza szybkość i precyzja Ian’a uratowała mu życie, a nord nie zapomina, nigdy nie zapomni. Po powrocie do obozu przypieczętowali swoją przyjaźń przysięgą krwi i stali się dla siebie jak bracia. O tym, że Deviant koncertuje poza obozem dowiedział się kompletnie przypadkiem, czysty niesamowity przypadek, 100% powaga. Stwierdził, że będzie chodził na ich koncerty, ale wpadli jeszce na jeden nieziemski pomysł. ZAŁOŻENIA KAPELI W OBOZIE. Jaka burza mózgów się odbyła to trzeba było przy tym być. Tak oto powstała obozowa kapela pod nazwą CAMP OF DEGENERATES. Kto by pomyślał, że spotkanie tych dwóch, może zaowocować w tak wyjątkową znajomość.



Ladgerda Amstrong

Opis Relacji




Quinn Wolf

Opis Relacji




Iden Redbay, Red

Opis Relacji




Alexandra Jones

Opis Relacji





Ostatnio zmieniony przez Olov Eriksson dnia Sro 19 Cze 2019, 03:40, w całości zmieniany 3 razy
Ladgerda Amstrong
Ladgerda Amstrong
Re: Olov Eriksson Sro 12 Cze 2019, 16:12

Witam i o zdrowie pytam, ta sama drużyna, tylko rok różnicy, muszą się znać i mieć jakąś relację.
Alexandra Jones
Alexandra Jones
Re: Olov Eriksson Sro 12 Cze 2019, 19:00

Hej ho! Ja mam bombę! Alex i Olovu świrowali ze sobą jakiś rok temu przez krótką chwilę. Ostatecznie jakoś tak to się rozpłynęło przez wyjazdy i ogólnie się mijali. No i teraz mają nadal bardzo pozytywny stosunek do siebie, pomimo że Jones jest zajęta (chociaż od niedawna, więc jeśli go długo nie było w obozie to może być nieświadomy) :p Jak będziesz miał szczęście to w gratisie dostaniesz gonga od Arthura i będzie ciekawie xd Albo dostanę ja, co jest w sumie bardziej prawdopodobne...
Olov Eriksson
Olov Eriksson
Re: Olov Eriksson Sro 12 Cze 2019, 20:25

Jestem bardzo za.
Jestem w pracy więc odezwę się do was jak wrócę.
A tak to mi pasuje bardzo jedno i drugie. :d
Sponsored content
Re: Olov Eriksson

Olov Eriksson
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Olov Eriksson
» Olov Eriksson
» Olov Eriksson
» Pokój #29 - Olov Eriksson



Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOP :: Archiwum :: Pozostałe-
Skocz do: