Isabelle Lancaster DpyVgeN
Isabelle Lancaster FhMiHSP


 

Isabelle Lancaster

Isabelle Lancaster
Isabelle Lancaster
Isabelle Lancaster Pon 21 Lut 2022, 21:30

Isabelle Lancaster
CalpF0n.png
Wiek i data urodzenia:
25 lat, 19.09.1996
Boski rodzic:
Eris
Pochodzenie:
USA, Detroid
Staż w obozie:
dopiero co przybyła
Ranga:
Obozowicz
Specjalizacja:
Wojownik
Lili Reinhart
Wizerunek

Na pewno zauważyłeś, że długie blond włosy są moją dumą, ojciec wciskał mi kit, że mam je po matce, kiedy byłam jego małą księżniczką. Oczy mam po nim niebieskawo-zielonkawe. Moje ciało jest szczupłe i wysportowane, ponieważ od zawsze inwestowałam w nie swój czas. Jak na kobietę chyba jestem całkiem wysoka - 1.78 m mogłabym załapać się do modelingu, ale nie szczególnie mnie to interesuje. Ubieram się seksownie, ale też i komfortowo to ja mam się czuć w tym dobrze. Poprzez strój ukazuje światu swoje walory, jestem odważną kobietą, która nie boi się pokazać odrobiny nagiego ciała. W końcu tak nas stworzono, żadna szmata nie zdobiła nam dupy.

Charakter

Na pierwszy rzut oka sprawiam wrażenie cnotki lub dziwki. Pożądają mnie, albo nienawidzą. Kobiecość to cała esencja mojej osoby. Nie jednak ta delikatna, wrażliwa czy opiekuńcza, a wojownicza, namiętna i pewna siebie. Nieprzewidywalność to, czego najbardziej boją się mężczyźni w kobietach, a moja płeć zazdrości mi tego obdarzając mnie serią pogardliwych spojrzeń i słów: szmata, dziwka czy suka. Jestem po prostu otwartą, wyzwoloną laską, która robi wszystko, co tylko zapragnie. Więc pierdol się. Niektórych zawstydza mój brak taktu, chłodna kalkulacja, ale nie jestem zimną suką. No dobra, większość mnie za taką ma, ale nie wiedzą, jaka jestem naprawdę. Zależy mi na innych, jednak okazuje to w dość odmienny sposób niż bliskie czułości, słowa czy uśmiechy.
Cenie sobie szczerość, ale także zaradność. Dlatego w żaden sposób nie odpychają mnie nieczyste zagrania, czy okrucieństwo. Każdy radzi sobie jak może, każdy jest taki, jakim życie go stworzyło. Bywam nieznośna, impulsywna i z pewnością mam niewyparzoną gębę, ale jeśli trzeba, potrafię stanąć na wysokości zadania. Ciężko jest mnie zdemotywować, jeśli sobie coś postanowię. Cholernie uparta i zawzięta, to właśnie ja. Jeśli uważasz, że jest coś niemożliwego, pokaże Ci, że nie ma takiej rzeczy. W moim słowniku nie istnieje słabość, bezradność czy wrażliwość. We mnie jest tylko siła, pasja i ogień. To, co chce, zrobię. Kogo chce to, zniszczę. Nikt, a ni nic mi w tym nie przeszkodzi.

Freeform


→ Pochodzę z bogatej rodziny. Mój ojciec jest miliarderem, obraca obligacjami za nieruchomości nie tylko w Ameryce Północnej, ale także i w Europie. Chronił mnie, a raczej siebie przed wybudzeniem mojego boskiego potencjału, dlatego dopiero niedawno trafiłam do obozu. Skurwiel chce przekazać firmę mojemu młodszemu przybranemu bratu. Po prostu bał się mnie i tego, co mogłabym zrobić, jakie miałabym możliwości. I ma racje, teraz dopiero się zacznie zabawa. Nie odpuszczę ćwokowi, że okłamywał mnie przez tyle lat i to nie dla mojego własnego dobra tylko swojego... Niezły z niego tatuś.
→ Moja macocha zmarła na raka jelita. Mam jeszcze młodszego przybranego brata straszny z niego skurwiel, pewnie ma to po ojcu.
→  Nie mów do mnie Bella, bo nie ręczę za siebie. Izzy, po prostu Izzy.
→  Zawsze kręciło się przy mnie mnóstwo ochroniarzy. Pewnie nie jeden półbóg przewinął się przez moje życie, a ja nawet o tym nie wiedziałam.
→ Często podróżowałam, ale też jeździłam na wymiany międzyszkolne do Europy. Byłam we Włoszech i Anglii, a nawet w Hiszpanii.
→ Bardzo dobrze posługuje się językiem włoskim, francuskim i hiszpańskim.
→ Od najmłodszych lat miałam mnóstwo zajęć od szermierki, jazdy konno, gry na skrzypcach po akrobatykę czy tenis ziemny.
→ Może tego po mnie nie widać, ale zamiast skakać w obcisłym stroju przed resztą debili, wole parkour. Dlatego, kiedy rzuciłam akrobatykę dla skakania po budynkach, ojciec o mało piany nie dostał. Miałam swoją paczkę, tam też poznałam dziewczynę.
→ Jestem lesbijką.
→ Mam cudowny głos, nawet jeśli moją matką nie jest żadna bogini melodii. Lubię śpiewać, karaoke w barach czemu nie?
→ Toleruje zwierzęta, ale nie umiem się nimi zajmować. To samo jest z kwiatami, na parapecie żaden chwast mi się długo nie utrzyma. Zabiłam dwa kaktusy.
→ Niemal zawsze mam pomalowane usta na czerwono. Można powiedzieć, że to mój znak rozpoznawczy.
→ Lubię alkohol z wyższej półki, czytaj drogi. Nienawidzę dostawać kwiatów czy słodyczy, ah ci mężczyźni myślą, że jesteśmy takie głupie.
→ Żadna ze mnie kucharka. Potrafię spalić nawet wodę na herbatę.
→ Uwielbiam smoothie, szczególnie te truskawkowe.
→ Zawsze mam przy sobie paczkę gum i paralizator. Gaz pieprzowy? Na pewno też się jakiś znajdzie.
→ Od zawsze miałam dobrą kondycję. Biegi na długie dystanse, żaden problem. Uwielbiam to.
→ Od jakiegoś czasu panicznie boję się głębokich, nieprzewidywalnych wodnych zbiorników. W zeszłym roku prawie się utopiłam w jeziorze.
→ Moim zwierzęcym totemem jest tygrys. Raz poszłam na jakieś szamańskie rytuały i dziwny hipis mi to powiedział.
→ Rok temu rozpoczęłam studia prawnicze, ale kiedy dowiedziałam się, że jestem półbogiem, rzuciłam to wszystko w pizdu, aby rozpocząć nowe życie na własny rachunek, czyli w obozie.

Isabelle Lancaster
Isabelle Lancaster
Re: Isabelle Lancaster Pon 21 Lut 2022, 21:34

Podbijam. Isabelle Lancaster 672108784


Ks6hHRj.gifu6jWOH9.gif

I was angry with my foe
I told it not, my wrath did grow.
“And I water'd it in fears, Night and morning with my tears; And I sunned it with smiles, And with soft deceitful wiles. And it grew both day and night, Till it bore an apple bright; And my foe beheld it shine, And he knew that it was mine,”
Admin
Admin
Admin
Re: Isabelle Lancaster Wto 22 Lut 2022, 18:01

Karta Postaci Zaakceptowana!
Otrzymujesz na start:
- 0 punktów zwykłych
- 0 punktów boskich
Witaj w grupie Achillesa, Isabelle!
Uwagi!
W związku z wybranym obozowym stażem, musisz wybrać sobie trenera z listy aktywnych graczy. Ten ma jednak prawo nie zgodzić się ciebie trenować, więc wtedy odzywasz się do innego i tak dalej. Jeśli nie uda ci się znaleźć trenera przy trzeciej próbie, przydzielimy ci go losowo. Ewentualnie możesz zgłosić się do innego, wybranego przez siebie gracza, który nie wziął funkcji trenera (z takiej opcji skorzystał np. Odysseas i dogadał się z Vivianą), a z którym chciałabyś ćwiczyć. Tutaj jednak wszystko zależy od zgody drugiej strony. Nie może też to być osoba z grupy Beowulfa, bo ci są za młodzi.

Lista dostępnych trenerów:
@Aron Ortega
@Balthazar MacGrioghair
@Christopher Taylor
@Corvus Juarez
@Drake Hellstorm
@Erron Black
@Gabriela Glavaš
@Iris Grimsdóttir
@Kate Gibbins
Sponsored content
Re: Isabelle Lancaster

Isabelle Lancaster
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Isabelle



Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOP :: Archiwum :: Nieaktywne Karty Postaci-
Skocz do: