Odyseusz DpyVgeN
Odyseusz FhMiHSP


 

Odyseusz

Odysseas Spyros
Odysseas Spyros
Odyseusz Wto 13 Paź 2020, 22:58

Odysseas Spyros
Pozytywne

Viviana Gaviria - jego trenerka i osoba, z którą jest chyba najbardziej związany w jakikolwiek sposób w tym obozie. On ją lubi, ale na początku zachowywał się wobec niej jak chuj i teraz zbiera tego żniwo. Chce zbudować na nowo relację z Kolumbijką, dlatego też po kilku miesiącach przerwy, postanowił się z nią spotkać. A poza tym... she's so hot!
Imię nazwisko - opis relacji
Imię nazwisko - opis relacji
Neutralne

Carla Garrido - dziewczyna rzuciła na niego urok podczas wesela i puścił ją przed siebie w kolejkę.
Imię nazwisko - opis relacji
Imię nazwisko - opis relacji
Negatywne

Imię nazwisko - opis relacji
Imię nazwisko - opis relacji
Imię nazwisko - opis relacji
Blake Simmons
Blake Simmons
Re: Odyseusz Sro 14 Paź 2020, 20:34

Hej Nowy, co tam słychać? :D wpadam żeby zaproponować jakąś świeżą relację. Blake jest trenerem, mogłaby mu pomagać w rozwijaniu swoich umiejętności


Odyseusz Tumblr_n7zyul0WmR1s57bimo1_500
Odysseas Spyros
Odysseas Spyros
Re: Odyseusz Czw 15 Paź 2020, 01:19

Hej Stara, u mnie w porządku - trochę podduszania, trochę ośmieszania i trochę przerażenia, a co u ciebie? Odyseusz ma już wyznaczoną trenerkę w postaci Viviany, więc Blake mogłaby być ewentualną dodatkową mentorką, z którą od czasu do czasu Spyros trenuje.

Nie wiem jednak co planuje Vivi, więc musisz ją zapytać, czy treningi z Blake nie będą kolidować jakoś z jej zajęciami. No i nie wiem czy można kilka treningów prowadzić na raz? Bo nie ukrywam, zależy mi też na jak najszybszym nabijaniu punktów :D
Blake Simmons
Blake Simmons
Re: Odyseusz Czw 15 Paź 2020, 10:51

No właśnie widzę że trochę Tobą kobieta pomiata xd Blake ma masę pracy więc taką typową mentorką to by nie była, ale raczej jakimś dodatkiem jakby Spyros wypluł już wszystkie swoje flaki przy Viv i jakimś cudem miał ochotę na więcej :D Blake jest nie tyle zwykłym treberem co koordynatorką wszystkich treningów więc mogłaby chcieć rzucić okiem od czasu do czasu na jego postępy :>


Odyseusz Tumblr_n7zyul0WmR1s57bimo1_500
Sponsored content
Re: Odyseusz

Odyseusz
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1



Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Inne :: Relacje-
Skocz do: