Iris Grimsdóttir DpyVgeN
Iris Grimsdóttir FhMiHSP


 

Iris Grimsdóttir

Iris Grimsdóttir
Iris Grimsdóttir
Iris Grimsdóttir Nie 05 Lip 2020, 19:51

Iris Grimsdóttir
Pozytywne

Aron Ortega -  Jej ukochany. Początkowo łączyła ich wielka niechęć do siebie i tyle to trwało i tak otwarcie, że niemal wszyscy o tym wiedzieli. Wysłani z braku laku na wspólną daleką misję, skończyło się na zakochaniu. Ukrywali swój związek niemal przed każdym z powodu Arona narzeczonej, z którą ślub miał odwołać zaraz po imprezie Corvusa. Narzeczona w ataku zginęła, Ortega jej nie pamięta. Słowem, kicha. Pomimo wielu trudności, ponownie są razem.

Elisa Gatti -  Ze względu na śpiączkę pana powyżej, Iris pomagała w szpitalu jak mogła przy okazji tamtym się opiekując. Od słowa do słowa skumała się z głównym medykiem i teraz dobre ziomeczki są.

Corvus Juarez -  Bardzo go lubi i szanuje. Corvus jako jedyny wiedział o jej związku z Aronem i nawet im kibicował. Teraz jako jedyny nie patrzy na nią jak na kosmitę, że mu pomaga. Iris kibicuje jemu jako kapitanowi i w związku z Sylvią. Mądra lasia to się wydaje.

Jin Kyoya -  Dobry znajomy od treningu, piwka czy dziwnych rozmów.

Balthazar MacGrioghair -  Najlepszy przyjaciel pod słońcem. Wiele razem przeszli i to dzięki niemu Iris jest tak świetną wojowniczką i postanowiła zostać trenerką. Kocha go jak brata.

Imię nazwisko -  opis relacji  
Neutralne

Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji
Negatywne

Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji


Ostatnio zmieniony przez Iris Grimsdóttir dnia Sob 17 Lip 2021, 20:25, w całości zmieniany 1 raz
Aron Ortega
Aron Ortega
Re: Iris Grimsdóttir Pon 06 Lip 2020, 13:21

Dzień dobry :3
Iris Grimsdóttir
Iris Grimsdóttir
Re: Iris Grimsdóttir Pon 06 Lip 2020, 20:18

Aron Ortega napisał:
Dzień dobry :3

A witam, witam ^^ Jak dzionek mija, coś się przypomniało? Iris Grimsdóttir 1346819060
Elisa Nero
Elisa Nero
Re: Iris Grimsdóttir Pon 06 Lip 2020, 20:55

Asklepiosy, w podobnym wieku. My się chyba musimy lubić Iris Grimsdóttir 1805809839
Iris Grimsdóttir
Iris Grimsdóttir
Re: Iris Grimsdóttir Pon 06 Lip 2020, 21:04

Elisa Gatti napisał:
Asklepiosy, w podobnym wieku. My się chyba musimy lubić Iris Grimsdóttir 1805809839

Jestem jak najbardziej za :D Iris po ataku mocno pomagała w szpitalu na tym podstawowym poziomie, bo dodatkowej wiedzy to nic nie ma. Choć pewnie przez to powinna jakąś zyskać Iris Grimsdóttir 2579606525 No ale dzięki jej nie musieli bardziej doświadczeni zajmować się podstawami. Ona najczęściej doglądała Arona w śpiączce, z którym wszyscy myślą, że się nienawidzili (a oni zakochali się :o). Także tak Iris Grimsdóttir 1817802818 Mogły się wtedy skumać i takie dobre ziomki teraz są :D
Elisa Nero
Elisa Nero
Re: Iris Grimsdóttir Pon 06 Lip 2020, 21:38

A dobra, co mi tam. Biorę <3
Jin Kyoya
Jin Kyoya
Re: Iris Grimsdóttir Pią 10 Lip 2020, 18:18

Hejo!

Lubimy się czy nie bardzo? :)
Iris Grimsdóttir
Iris Grimsdóttir
Re: Iris Grimsdóttir Pią 10 Lip 2020, 21:14

Jin Kyoya napisał:
Hejo!

Lubimy się czy nie bardzo? :)

Lubimy się, nie ma innej opcji!
Jin Kyoya
Jin Kyoya
Re: Iris Grimsdóttir Sob 11 Lip 2020, 19:14

Coś konkretniejszego czy zwykła znajomość czyli do szabli i do szklanki? ^^
Balthazar MacGrioghair
Balthazar MacGrioghair
Re: Iris Grimsdóttir Sob 26 Cze 2021, 02:51

Good day!

Chyba Balthazar i Iris powinni mieć pozytywną relkę. Dość podobne moce, Balt na pewno doceniał fakt, że w końcu mógł się z kimś sparingować nie powstrzymując swoich mocy. Oboje są trenerami, więc może nawet Balt wciągnął Iris w tę profeskę.

Podejrzewam, że Balt miał pewien soft spot dla Iris, ba, nawet się w niej pewnie swego czasu podkochiwał!

Anyway, co myślisz?
Iris Grimsdóttir
Iris Grimsdóttir
Re: Iris Grimsdóttir Sob 26 Cze 2021, 20:18

@Jin Kyoya oesu, przepraszam! Nie wiem jak to się stało, trzeba było mnie pogonić, bo serio nie widziałam Iris Grimsdóttir 1f622
Jeżeli nadal jesteś chętny, to tak - dałabym im luźnych znajomych. Czasem wspólnie potrenują, czasem wyskoczą na piwko :D

@Balthazar MacGrioghair uu, biorę! Pytanie tylko czy powiedział jej o opuszczeniu obozu czy wyjechał bez słowa? ;>


Iris Grimsdóttir

Balthazar MacGrioghair
Balthazar MacGrioghair
Re: Iris Grimsdóttir Sob 26 Cze 2021, 20:36

Możemy założyć, że jej jako jedynej powiedział tak naprawdę dlaczego opuszcza obóz :D
Iris Grimsdóttir
Iris Grimsdóttir
Re: Iris Grimsdóttir Sob 26 Cze 2021, 20:49

@Balthazar MacGrioghair Biorąc pod uwagę podejście do ojca Iris, pewnie mu nawtykła, że jest głupi :D Ale tak, biorę to jak najbardziej!


Iris Grimsdóttir

Jin Kyoya
Jin Kyoya
Re: Iris Grimsdóttir Nie 27 Cze 2021, 16:57

Doczekałem się prawie po roku odpowiedzi <3 Ale nie martw się, sam kompletnie o tym zapomniałem >.<

Znajomkowie mi jak najbardziej odpowiadają :)
Sponsored content
Re: Iris Grimsdóttir

Iris Grimsdóttir
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Iris Grimsdóttir
» Iris Grimsdóttir
» Iris Grimsdóttir
» Iris Grimsdóttir
» Mieszkanie 5 - Iris Grimsdóttir



Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Inne :: Relacje-
Skocz do: