Corviknight DpyVgeN
Corviknight FhMiHSP


 

Corviknight

Corvus Juarez
Corvus Juarez
Corviknight Nie 14 Cze 2020, 16:55

Corvus Juarez
Pozytywne

Sylvia Garcia -  jego największa miłość i osoba, dzięki której jeszcze dycha.
Folklore Galichet -  mongolski przywódca. Obaj byli niegdyś kapitanami i obaj wyszli cało ze starcia z Puntą.
Iris Grimsdóttir -  bardzo się lubią i szanują. Corvus jako jeden z nielicznych wiedział o jej związku z Aronem i mocno im kibicował. Szkoda, że tak wyszło z tą amnezją.
Elisa Gatti -  czołowy obozowy medyk. Zdaniem Corvusa - najlepszy w obozie. Łączą ich poprawne stosunki, bo oboje są świadomi swoich obowiązków i pracy, jaką muszą wykonać. Juarez cieszy się, że ma kogoś takiego w swojej drużynie, gdyż Gatti odciąża go w sprawach dotyczących obozowego szpitala.
Jin Kyoya -  kolejny członek drużyny Asklepiosa. Ich również łączą poprawne stosunki, gdyż Corvus nie ma powodów, by nie lubić Jina. Kyoya pomaga jego ukochanej w szlifowaniu umiejętności mechaniki, a także wykonuje sumiennie powierzone mu zadania, także jest dobrze i niech się to trzyma.
Neutralne

Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji
Negatywne

Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji


Ostatnio zmieniony przez Corvus Juarez dnia Nie 15 Sie 2021, 10:49, w całości zmieniany 5 razy
Iris Grimsdóttir
Iris Grimsdóttir
Re: Corviknight Pon 06 Lip 2020, 20:22

Wypada mieć relacje z kapitanem i strzelałabym w coś pozytywnego. Uda się? Corviknight 1805809839


Iris Grimsdóttir

Corvus Juarez
Corvus Juarez
Re: Corviknight Pon 06 Lip 2020, 21:23

No serwus.

Jak pozytyw to tak:
- Musisz wykonywać rozkazy kapitana (albo chociaż nie unikać go XD)
- Mieć dobre stosunki z Sylvią, która wczuła się ostatnio w rolę Pani Kapitanowej i pomaga Corvusowi rozstawiać wszystkich po kątach XD

Jeśli spełniasz te dwa warunki, to będzie pozytyw jak nic ^^
Iris Grimsdóttir
Iris Grimsdóttir
Re: Corviknight Pon 06 Lip 2020, 21:25

Nie no, za stara jestem na tak gówniarzerskie zagrywki, robię co do mnie należy :D
Zauważyłam, bo już dołączyłam do śniadania xD Iris popiera Sylvię w pełni, więc chyba mamy pozytyw :D


Iris Grimsdóttir

Corvus Juarez
Corvus Juarez
Re: Corviknight Pon 06 Lip 2020, 21:28

No to ja nie widzę problemu, żeby był pozytyw :D

Dobrzy znajomi, czasem zdarza im się razem potrenować, wypić coś, ewentualnie Corvus ma po prostu większe zaufanie do Iris, bo wie, że może na niej polegać?
I jeśli masz ochotę, to możemy nawet zabrnąć w to, że Corvus wiedział o związku Iris i Arona i że nawet im kibicował?
Iris Grimsdóttir
Iris Grimsdóttir
Re: Corviknight Pon 06 Lip 2020, 21:31

Miło będzie, jak chociaż jedna osoba nie będzie patrzyła na nią jak na kosmitę, że tak Aronowi pomaga, także wszystko z wielką chęcią biorę ^^


Iris Grimsdóttir

Corvus Juarez
Corvus Juarez
Re: Corviknight Pon 06 Lip 2020, 21:34

Wpisana ;)
Jin Kyoya
Jin Kyoya
Re: Corviknight Pią 10 Lip 2020, 18:15

Yo Captain!

Spam po asklepiosowych relacjach zaczynam od ciebie z pytaniem czy lubimy się czy nie? :D
Corvus Juarez
Corvus Juarez
Re: Corviknight Sob 11 Lip 2020, 19:26

Jeśli wykonujesz swoje zadania i nie pyskujesz dużo, to się lubimy :D
Sponsored content
Re: Corviknight

Corviknight
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Corviknight



Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Inne :: Relacje-
Skocz do: