Lara Guseva DpyVgeN
Lara Guseva FhMiHSP


 

Lara Guseva

Lara Guseva
Lara Guseva
Lara Guseva Nie 14 Cze 2020, 01:50

Lara Guseva
Pozytywne

Erron Black - Niby nie są razem, ale jakby byli. Niby się nie kochają, ale są cholernie zazdrośni. Niby nie mają siebie na wyłączność, a coraz rzadziej spędzają w łóżku czas z kimś innym. Pomimo bardzo otwartej i wydawałaby się szczerej relacji, strasznie dużo u nich jest niedopowiedzeń. Są już oficjalnie razem od wesela Nero.

Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji
Neutralne

Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji
Negatywne

Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji
Jin Kyoya
Jin Kyoya
Re: Lara Guseva Pon 29 Cze 2020, 01:21

Hejo!

Carla w swoim poście wspomniała o tobie i ja również się odniosłem do ciebie, dlatego może masz ochotę na jakąś relację? :D
Carla Garrido
Carla Garrido
Re: Lara Guseva Pon 29 Cze 2020, 16:08

Czuję się wywołana do tablicy :D To tak, czytałam KP stąd też wspomnienie w poście. Pytanie tylko czy my się lubimy czy nie bardzo?


It's the texture of your skinI wannawrap my arms around you, baby
Never let you go, ohAnd I say, oh, there's nothing like your touch

Lara Guseva
Lara Guseva
Re: Lara Guseva Pon 29 Cze 2020, 20:18

Jin Kyoya napisał:
Hejo!

Carla w swoim poście wspomniała o tobie i ja również się odniosłem do ciebie, dlatego może masz ochotę na jakąś relację? :D

Pewnie za wielkich więzi nie mają, ale Lara lubi motocykle, on ogólnie motoryzację. Mogli więc wymienić kilka zdań na ten temat, a może nawet pytała się go o jakieś wzmocnienie dla swoich dwóch kółek?

Carla Garrido napisał:
Czuję się wywołana do tablicy :D To tak, czytałam KP stąd też wspomnienie w poście. Pytanie tylko czy my się lubimy czy nie bardzo?

W sumie to możemy się lubić. Lara pewnie się śmieje z tych wszystkich typków, którzy na Carlę patrzą powierzchownie, a ona nimi manipuluje jak chce Lara Guseva 1817802818 Pewnie takiego osobistego kontaktu za wiele nie miały, ale przy okazji wpadnięcia na siebie, Guseva raczej się uśmiechnie, a nie rozgromi wzrokiem jak innych ^^
Carla Garrido
Carla Garrido
Re: Lara Guseva Pon 06 Lip 2020, 17:53

No i dobra, jak najbardziej mi to pasuje Lara Guseva 1805809839
Sponsored content
Re: Lara Guseva

Lara Guseva
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Lara Guseva
» Lara Guseva
» Lara Guseva
» Lara Guseva
» Lara Guseva



Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Inne :: Relacje-
Skocz do: