Elisa Nero DpyVgeN
Elisa Nero FhMiHSP


 

Elisa Nero

Elisa Nero
Elisa Nero
Elisa Nero Nie 14 Cze 2020, 01:22

Elisa Nero
Pozytywne

Luna i Luca Nero -  Jej największe szczęście, które przyszły na świat 15 czerwca 2021r. Luca jest starszy od siostry o 12 minut. Najpiękniejsze dzieci, jakie kiedykolwiek widziała.

Giotto Nero -  Największy przyjaciel i miłość w jednym. W końcu Elisie udało się pomóc mu przejrzeć na oczy i są razem. Szkoda tylko, że zajęło im to 20 lat. Mąż.
Iris Grimsdóttir -  Iris znała właściwie z widzenia, dopóki Corvus nie wyznaczył jej po obozie do nadzorowania leżącego wtedy w śpiączce Arona. Dzięki kobiecie nie musiała marnować personelu na podstawowe czynności przy nim, ergo była bardzo zadowolona. A że trochę w tym szpitalu blondynka czasu spędziła, okazuje się, że kobity to się właściwie bardzo polubiły!

Jellal Fernandes -  Osoba, której na starcie bardzo nie ufała, testowała i patrzyła na ręce przy każdym ruchu. Okazało się jednak, że tak jak Jellal opowiadał, został przez NoGods przechwycony, mózg miał przeprany. Sam zmądrzał i dołączył do obozu. Teraz mężczyzna można by rzecz, że jest jej prawą ręką i medykiem, któremu ufa najbardziej, jeśli zostawia szpital komuś do opieki.

Jin Kyoya -  Sympatyczny heros, co tu dużo mówić? Jest grzeczny w szpitalu, nie marudzi i rozumie, że ona robi co musi, a nie dlatego, że lubi się znęcać. A miło też można porozmawiać przy okazji.

Viviana Gaviria -  Koleżanki, o. Elisa zaskakująco dobrze sobie radzi z "czarnymi charakterami", więc nic dziwnego, że kobiety lata temu złapały dobry kontakt i tak pozostało.

Jade Grey -  Najlepsza przyjaciółka, którą poznała lata temu, gdy Grey zaczęła uczyć się na medyka. Ich kontakt nieco się rozrzedził, gdy ta wyjechała żyć poza obozem, ale wciąż jej ufa i nazywa swoją BFF.

Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji
Neutralne

Blake Simmons -  Mają właściwie tylko zawodową relację, o ile tak to można nazwać. Choć uważa Blake trochę za narwańca, to zauważa w niej pozytywne zmiany od reorganizacji. Do tej pory spięć na żadnej płaszczyźnie nie było i oby tak dalej.

Corvus Juarez -  Jej szef i teoretycznie znajomy, choć bardziej jest to znajomość zawodowa, a nie towarzyska. Wie jednak, że w każdej sprawie może się do niego zgłosić, a on zrobi wszystko, by jej pomóc.

Folklore Galichet -  Najlepszy przyjaciel jej męża. Drażni ją tak często, że nie zliczy, ale ma momenty, gdzie jest naprawdę spoko gościem.

Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji
Negatywne

Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji


Ostatnio zmieniony przez Elisa Nero dnia Wto 10 Sie 2021, 22:38, w całości zmieniany 4 razy
Jin Kyoya
Jin Kyoya
Re: Elisa Nero Pią 10 Lip 2020, 18:24

Hej hej!

Czytając Twoje posty natknąłem się na to, że Elisa jest najlepszym obozowym medykiem, toteż może jakaś relacja? Mogłaby kiedyś poskładać Jina po trudnej misji, za co jest jej wdzięczny do dzisiaj i uważa ją za wzorowego lekarza?
Elisa Nero
Elisa Nero
Re: Elisa Nero Pią 10 Lip 2020, 18:37

Jin Kyoya napisał:
Hej hej!

Czytając Twoje posty natknąłem się na to, że Elisa jest najlepszym obozowym medykiem, toteż może jakaś relacja? Mogłaby kiedyś poskładać Jina po trudnej misji, za co jest jej wdzięczny do dzisiaj i uważa ją za wzorowego lekarza?

No hej!
Pewnie go składała, jak niemal wszystkich w tym obozie Elisa Nero 1817802818 Niemniej Jin mógł zaskarbić sobie jej sympatię poprzez brak marudzenia i stosowanie się do poleceń ^^
Viviana Gaviria
Viviana Gaviria
Re: Elisa Nero Sro 23 Gru 2020, 22:12

Jestem na twoim weselu i uznałam, że się lubimy, więc może tak być? Elisa Nero 1817802818 Niekoniecznie wielkie przyjaźnie, ale taka koleżeńska, pozytywna relacja? Przejdzie? :D



Viviana Gaviria
prOqmt8d_o.gif
Elisa Nero
Elisa Nero
Re: Elisa Nero Sob 02 Sty 2021, 18:03

Viviana Gaviria napisał:
Jestem na twoim weselu i uznałam, że się lubimy, więc może tak być? Elisa Nero 1817802818 Niekoniecznie wielkie przyjaźnie, ale taka koleżeńska, pozytywna relacja? Przejdzie? :D

Jasne, mi to pasuje! Elisa choć jest bardzo ciepła i empatyczna, to potrafi też być ostra. A do tego ma zaskakujące zdolności budzenia człowieczeństwa w tych najbardziej groźnych herosach, także sympatia to jest to.
Alice Brighten
Alice Brighten
Re: Elisa Nero Pon 23 Sie 2021, 19:15

Zważając na to, że Alice jest ratownikiem medycznym to głupio by było nie znać ordynatora szpitala, zważając, że mieszka w obozie od lat. W sumie relacja może być czysto zawodowa, ale też mogą mieć bliższe stosunki, co do tego jestem otwarta <3
Sponsored content
Re: Elisa Nero

Elisa Nero
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Elisa Nero
» Elisa Nero
» Elisa Nero
» Elisa Nero
» Gabinet lek. Elisa Nero



Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Inne :: Relacje-
Skocz do: