Cassandra Sarris DpyVgeN
Cassandra Sarris FhMiHSP


 

Cassandra Sarris

Gość
Gość
avatar
Cassandra Sarris Nie 05 Gru 2021, 14:12

CASSANDRA SARRIS
Pozytywne

Imię nazwisko - opis relacji
Imię nazwisko - opis relacji
Imię nazwisko - opis relacji
Neutralne

Imię nazwisko - opis relacji
Imię nazwisko - opis relacji
Imię nazwisko - opis relacji
Negatywne

Imię nazwisko - opis relacji
Imię nazwisko - opis relacji
Imię nazwisko - opis relacji
Lara Guseva
Lara Guseva
Re: Cassandra Sarris Sob 18 Gru 2021, 21:33

Siemka, wpadam z pomysłem. Wstępnie jestem dogadana z Jellalem na pewien wątek. W telegraficznym skrócie: Lara na ostatniej misji się zakaziła i ukrywa to przed wszystkimi początkowo to bagatelizując. W końcu, gdy czuła, że potrzebuje pomocy, "poprosiła" (czyli zagroziła, że utnie mu jajca, jak jej odmówi) Jellala, by przygotowywał jej eliksiry na poprawę zdrowia - a to by krew z nosa jej nie leciała, a to przeciwwymiotny itd. itd. Jellal mając to w dupie, zleci to Cassandrze. Nie powiedział jej po co, dla kogo itd, ale Cass może się skapnąć w którymś momencie. Generalnie jak Lara się dowie, to pewnie oboje będzie próbowała zajebać, ale koniec końców będzie jej wdzięczna. A posiadanie dłużniczki w Gesevie to naprawdę coś Cassandra Sarris 1805809839 Co ty na to? Cassandra Sarris 1817802818


Lara Guseva

Gość
Gość
avatar
Re: Cassandra Sarris Nie 19 Gru 2021, 16:52

Jestem jak najbardziej za :) Jednym z moich założeń było pomaganie obozowiczom za pomocą alchemii, więc cały ten wątek ładnie się z tym pokrywa, a co za tym idzie – sama Cassandra nie miałaby przeciwwskazań, aby wykonać takie zamówienie i to całkowicie za darmo :) Do tego dojdzie wdzięczność twojej postaci, co może być naprawdę przydatne w jakiejś kryzysowej sytuacji :) No i sama Lara posiada ciekawe nastawienie do bogów, mogące okazać się zaraźliwe, gdyby udało się kiedyś odpowiednio poprowadzić rozmowę. Widzę tu zatem kolejny powód, dla którego głupio byłoby wam odmówić :)
Sponsored content
Re: Cassandra Sarris

Cassandra Sarris
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Cassandra Sarris
» Cassandra Sarris
» Cassandra Sarris
» Cassandra Sarris
» Cassandra Sarris



Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOP :: Archiwum :: Pozostałe-
Skocz do: