Alice Brighten DpyVgeN
Alice Brighten FhMiHSP


 

Alice Brighten

Alice Brighten
Alice Brighten
Alice Brighten Sob 21 Sie 2021, 23:03

IMIE I NAZWISKO
Pozytywne

Balthazar MacGrioghair -  Na tą chwilę znają się jedynie z widzenia gdy ten bywał w szpitalu lub jego okolicach.
Elisa Nero -  Jako, że Elise jest ordynatorem szpitala, to Alice zna ją i kojarzy. Na ten moment ich relacja jest czysto zawodowa.
Joanne Collins - Obie posiadają zaklętą broń jako łuk i strzały dlatego też wiele ze sobą trenowały, a na pewno regularnie widywały się na treningach. Dziewczyna wygląda na miłą dlatego też ma co do niej pozytywne odczucia, możliwe, że by się z nią zakumplowała gdyby poznała ją bliżej.
Neutralne

Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji
Negatywne

Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji
Imię nazwisko -  opis relacji


Zapraszam do relacji Alice Brighten 1346819060


Ostatnio zmieniony przez Alice Brighten dnia Pon 23 Sie 2021, 22:17, w całości zmieniany 3 razy
Luke King
Luke King
Re: Alice Brighten Nie 22 Sie 2021, 03:00

Oh, oh. Polecam swojego Luke'a do relacji. Chłopaka nie da się nie lubić, jest takim promykiem słońca. Chociaż w szpitalu udziela się bardziej za karę niż z powołania. Wszedł w medycynę dla swojej siostrzyczki bo nie ufa jakimś konowałom :D Mogliby mieć jakąś śmieszną relację ze szpitala czy z innych okoliczności (Luke to straszny kobieciarz). Polecam się :D
Alice Brighten
Alice Brighten
Re: Alice Brighten Nie 22 Sie 2021, 07:28

Myślę, że się dogadamy masz może discorda? Jak tak to weź do mnie napisz Alicja#3739 albo napisze do ciebie pw w tej sprawie :3
Joanne Collins
Joanne Collins
Re: Alice Brighten Pon 23 Sie 2021, 21:29

Zgłaszam się po jakąś relkę ;) są w podobnym wieku, więc mogą się znać jakoś lepiej. A czy negatyw czy pozytyw pozostawiam tobie <3 jestem otwarta na wszystkie opcje


Alice Brighten J2mIjTU
Sponsored content
Re: Alice Brighten

Alice Brighten
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Alice
» Alice Brighten
» Alice Brighten
» Alice Brighten
» Las Vegas - Misja: Erron Black, Luke King, Jennifer de Villiers, Alice Brighten, Yolanda Richards



Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOP :: Archiwum :: Pozostałe-
Skocz do: